کلینیک بیو اسکن

مگنت تراپی

مگنت – لیزر تراپی

در این دستگاه از عملکرد همزمان لیزر و مغناطیس و اشعه مادون قرمز بهره می بریم. این دستگاه (مگنت – لیزر تراپی) در عمل و به شکل مخفف مگنت تراپی نامیده می شود.

 

بیشترین عمق پرتوی لیزر در بافت های بیولوژیک 6 تا 7 سانتی متر بوده که تحت تاثیر طیف الکترومغناطیس استفاده شده در دستگاه (780 تا 900 نانومتر ) این عمق افزایش یافته، در نتیجه تعداد جلسات درمانی مورد نیاز کاهش یافته و حتی زمان خود جلسات درمانی کاهش می یابد و در اصل درمان به صورت عمقی با تاثیرات قابل توجه در قانون های پاتولوژیک انجام می شود.

مگنت – لیزر تراپی توسط دستگاه ORION PLUS  انجام می شود، که یک دستگاه چند منظوره بوده که شامل تابش لیزر کم توان به عنوان فاکتور اصلی درمان، مادون قرمز( IR ) ، امواج الکترومگنتیک با خاصیت تلفیقی درمانی با لیزر بوده و در بسیاری از بیماری ها قابل استفاده است. از جمله :

1.نوروزیس ( اضطراب و تحریک پذیری)                     2. کم خوابی و بی خوابی

3. سینوزیت                                                          4. برونشیت و آسم                                    

5. واریس                                                            6. میگرن و سردرد های عصبی                                

7. اگزما                                                              8. گاستریت و درد های معده                                     

9. سندرم پای تحریک پذیر                                        10. کاهش علائم زونا                                             

11. دردهای سیاتیک                                               12. رادیکولیت های گردن ( دردهای ناشی ار آرتروز گردن)          

13. کلیه آرتریت ها (آرتریت روماتوئید)                        14. نقرس                                                           

15. خار پاشنه                                                       16. هموروئید (بواسیر )                                          

17. بزرگی خوش خیم پروستات                     

 

 

4968
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

ملاقات

لطفا برای دریافت نوبت از فرم زیر استفاده نمایید

5 + 12 = ?

بیواسکن چیست ؟ (?What bioscan)

بيو اسکن یک روش غیر تهاجمی است که بر مبنای امواج الکترومغناطیسِ دریافت شده از بدن و پردازش اطلاعات به دست آمده، بیماری را به شکل زود هنگام تشخیص می دهد .همه سلول های زنده دارای امواج یا ارتعاشات الکترومگنتیک با طول موج مشخص می باشند که در جریان بیماری ها مشخصات این امواج (فرکانس و طول موج) تغییر می کند. اساس تشخیص زودهنگام بیماری ها در متد بیواسکن مبتنی بر تغییر بیمارگونه امواج الکترومغناطیس ساطع شده ازسلول های سالم بدن می باشد، تمام سلول های بدن دارای الکترو مغناطیس هستند که در هر سلول منحصر به فرد بوده و هیچ دو نوع سلول و یا بافتی نیستند که امواج مشابه داشته باشند

. از طرفی دیگرعوامل بیماری هر چه کم باشد ( ویروس ، باکتری ، قارچ ، آلرژن ها ، بدخیمی ها و بیماری های خود ایمن و ..... ) این امواج تغییر می کند به عبارتی دیگر طول موج خاص خود را دارند.. بیواسکن شامل کامپیوترو دستگاه بیورزونانس بوده که با بهره گیری از نرم افزار ویژه ای که قابلیت منحصر به فردی دارد می تواند اطلاعات به دست آمده را آنالیز کرده و پس از پردازش در اختیار پزشک قرار دهد. نرم افزار مذکور حاوی اطلاعات کاملی  از کلیه فرکانس های طبیعی سلول های بدن بوده که در صورت مبتلا شدن به عوامل بیماری زا از جمله ویروس ها، باکتری ها، عوامل صنعتی و محیطی مضر، مشخصات این امواج تغییر می کند. به عبارت دیگرنرم افزار فوق حاوی طيف كاملي ازامواج الکترومغناطیس بافت های سالم و بافت های بیمار می باشد و بدین ترتیب تشخیص افتراقی کاملی از بیماری ها را در اختیار پزشک قرار می دهد، در دنیای فعلی به دلیل وجود آلودگی هوا ،مصرف غذای ناسالم ، عدم نوشیدن آب کافی ، همچنین وجود استرس های مختلف نظیر ناکافی بودن اکسیژن ، کمبود ویتامین ها و مواد معدنی، سیستم ایمنی بدن به مرور تضعیف گردیده و زمینه ی افزایش ورود و رشد میکروب ها در آن مهيا می گردد، امروزه با بهره گیری از تکنولوژی بیواسکن که حاصل تلاش پنجاه ساله دانشمندان دنیا می باشد، در فاصله ی زمانی کوتاهی بدون استفاده از روش های مرسوم تشخیص پزشکی، نظیر خونگیری و نمونه برداری از بافت ها، تنها با ارزیابی امواج الکترومغناطیس سلول ها و بافت های بدن می توانیم در مدت کوتاهی پارامتر های ذيل را با درصد خطای کم مورد شناسایی قرار دهیم :

١.عوامل عفونت زا (باکتری ، ویروس ، قارچ)

2.تشخيص آلرژی و عوامل آلرژن

3.شناسایی وضعیت سیستم ایمنی بدن

4.کمبود ویتامین ها و هورمون ها

5.تشخیص مرحله ی پیش دیابت و دیابت

6.ارزیابی عملکرد اندام های مختلف

7.ارزیابی متابولیسم سیستم های بدن

8.شناسایی و اندازه گيري مواد شیمیایی و سموم در اندام های مختلف بدن

در حال حاضر ما با در اختیار داشتن پیشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات تشخیصی بیواسکن (متاترون) و مجرب ترین کادر پزشکی آماده پذیرش بیماران عزیز می باشیم.

 

 

Save

خبرنامه

تماس با ما

map وزراء - خیابان هجدهم - پلاک 11

map 88729274

پیوستن به ما